Londyńska jasnowidz

Andrzejewski Mirosław Naprawa Kominów Podziel się

  • Published date: Lipiec 7, 2017
  • Modified date: Lipiec 7, 2017
    • Powiat Otwocki, Wiązowna, mazowieckie, Poland

Naprawa Kominów Systemowych - Ceramicznych, oferujemy kompleksowe usługi związane z montażem, sprzedażą oraz zabudową kominków oraz dodatkowo od kilku lat zajmuje się naprawą kominów systemowych.

Kominy systemowe:

Nowoczesnym rozwiązaniem w budowie systemów odprowadzania spalin są tzw "kominy systemowe". Wiodącymi producentami kominów systemowych są takie firmy jak Schiedel, Leier, Presto, Plewa. Zazwyczaj rozwiązania te sprawdzają się doskonale jednak częste błędy wykonawcze prowadzą do różnego rodzaju uszkodzeń, począwszy od pęknięcia poszczególnych elementów do zniszczenia całego komina. Naprawa takich uszkodzeń wymaga wiedzy i doświadczenia, które zdobyłem poprawiając wiele takich kominów. Na przedstawionych zdjęciach pokazane są typowe uszkodzenia, niestety nie można ich ignorować, ponieważ od tego zależy bezpieczeństwo mieszkańców i użytkowników pomieszczeń.

Naprawy kominów systemowych zazwyczaj obejmują, wymianę uszkodzonych elementów (rur, trójnika) a także zmianę położenia trójnika.


Zawód: Kominiarz
Ulica i numer lokalu: Żurawia 30
Numer telefonu: 501 795 081
Adres mailowy: kontakt@kominek.net.pl
Adres internetowy: www.kominek.net.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Zostaw komentarz (spam i obraźliwe wiadomości będą usuwane)

Podobne oferty

Oferta

Dodaj bezpłatną ofertę do skutecznego serwisu ogłoszeniowego

ogloszenia drobne

Twoja oferta będzie dostępna dla setek tysięcy internautów.

Przydatna informacja

    Jeżeli chcemy zaplanować wypoczynek nad jeziorem, warto wcześniej poszukać jakiegoś pensjonatu w Internecie, który oferuje tanie i wolne noclegi, akurat wtedy kiedy my planujemy wczasy. Nie musza to być koniecznie dwa tygodnie, może to być również jeden marny weekend, ale ważne że spędzimy go na wspaniałym wypoczynku po za miejsce zamieszkania, a jeszcze ważniejsze ze będziemy mieli kontakt z naturą i dziką przyrodą. Jeziora to nie tylko piękne widoki, to również kąpiele w dozwolonych miejscach oraz łowienie ryb przez zapalonych wędkarzy, zaś dla wyjątkowych pływaków i pasjonatów wody czekają kajaki, łódki oraz jachty do rejsów wodnych. Agroturystyka kwatery nad jeziorami jest tak wysoce rozwinięta, że z pewności nawet na kilka dni przed samym wyjazdem znajdziemy wolne noclegi w wymarzonej miejscowości, jednak pamiętajmy aby wszystko zaplanować i zarezerwować z domu, aby nie szukać pensjonatu na miejscu, bowiem możemy być nie miło rozczarowani brakiem wolnych miejsc, a czas spędzony na miłym wypoczynku będziemy musieli spędzić na poszukiwaniu wolnych kwater, zamiast przyjemnie delektować się jeziorem i świeżym powietrzem. Zaplanujmy przyjemnie weekend nad jeziorem, ale wszystko zorganizujmy wcześniej, aby sam wypoczynek nad jeziorem nie zmącony został szybką organizacją i szukaniem noclegów

    Noclegi w Polsce