Londyńska jasnowidz

Pracownia Obuwia Mieczysław Pulwicki Podziel się

  • Published date: Grudzień 19, 2018
  • Modified date: Grudzień 19, 2018
    • Poznań, wielkopolskie, Poland

Zakład naprawy obuwia Mieczysław Pulwicki istnieje od 1909 roku. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem trzech pokoleń profesjonalnych szewców, zakład jest w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Pełen zakres napraw i przeróbki wszystkich rodzajów butów łączy się z indywidualnym podejściem do Klienta – również jeśli chodzi o uzgadnianie cen.

Oprócz usług szewskich, nasza poznańska pracownia naprawy obuwia oferuje również naprawę innych artykułów skórzanych, takich jak wymiana lub naprawa zamków w butach skórzanych, skracanie pasków, wymiana zapięć, a także szereg innych napraw.


Zawód: szewc
Ulica i numer lokalu: Bułgarska 34/2
Numer telefonu: 61 662 18 78
Godziny otwarcia: wt. – pt.: 14.00 – 20.00
Adres mailowy: pulwicki34@gmail.com
Adres internetowy: www.szewcpoznan.com.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Zostaw komentarz (spam i obraźliwe wiadomości będą usuwane)

Oferta

Dodaj bezpłatną ofertę do skutecznego serwisu ogłoszeniowego

ogloszenia drobne

Twoja oferta będzie dostępna dla setek tysięcy internautów.

Przydatna informacja

    Jeżeli chcemy zaplanować wypoczynek nad jeziorem, warto wcześniej poszukać jakiegoś pensjonatu w Internecie, który oferuje tanie i wolne noclegi, akurat wtedy kiedy my planujemy wczasy. Nie musza to być koniecznie dwa tygodnie, może to być również jeden marny weekend, ale ważne że spędzimy go na wspaniałym wypoczynku po za miejsce zamieszkania, a jeszcze ważniejsze ze będziemy mieli kontakt z naturą i dziką przyrodą. Jeziora to nie tylko piękne widoki, to również kąpiele w dozwolonych miejscach oraz łowienie ryb przez zapalonych wędkarzy, zaś dla wyjątkowych pływaków i pasjonatów wody czekają kajaki, łódki oraz jachty do rejsów wodnych. Agroturystyka kwatery nad jeziorami jest tak wysoce rozwinięta, że z pewności nawet na kilka dni przed samym wyjazdem znajdziemy wolne noclegi w wymarzonej miejscowości, jednak pamiętajmy aby wszystko zaplanować i zarezerwować z domu, aby nie szukać pensjonatu na miejscu, bowiem możemy być nie miło rozczarowani brakiem wolnych miejsc, a czas spędzony na miłym wypoczynku będziemy musieli spędzić na poszukiwaniu wolnych kwater, zamiast przyjemnie delektować się jeziorem i świeżym powietrzem. Zaplanujmy przyjemnie weekend nad jeziorem, ale wszystko zorganizujmy wcześniej, aby sam wypoczynek nad jeziorem nie zmącony został szybką organizacją i szukaniem noclegów

    Noclegi w Polsce