Londyńska jasnowidz

Mar-Po Marek Poseniak Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo Elektryka Podziel się

  • Published date: Sierpień 24, 2017
  • Modified date: Sierpień 24, 2017
    • Opole, opolskie, Poland

MAR-PO to prężnie rozwijający się zespół młodych specjalistów, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu w powierzane nam przez Państwa projekty dążą do perfekcji.

Zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem i naprawą instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.

Dzięki umiejętnością nabytym podczas napraw i montaży nietypowych systemów, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu szeroki wachlarz indywidualnie dobranych rozwiązań, które w pełni zaspokoją Państwa wymagania dotyczące warunków finansowych, estetyki, czy precyzji wykonania.

MAR-PO oferuje również 24-godzinny serwis, który błyskawicznie odpowie na zgłaszane przez Państwa nieprawidłowości, która nasza wyspecjalizowana kadra postara się jak najszybciej usunąć.


Zawód: Elektryk
Ulica i numer lokalu: Ozimska 180
Numer telefonu: 77 440 42 35
Godziny otwarcia: Pon. - Piąt. 08.00-16.00
Adres mailowy: marpo01@wp.pl
Adres internetowy: www.marpo-opole.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Zostaw komentarz (spam i obraźliwe wiadomości będą usuwane)

Oferta

Dodaj bezpłatną ofertę do skutecznego serwisu ogłoszeniowego

ogloszenia drobne

Twoja oferta będzie dostępna dla setek tysięcy internautów.

Przydatna informacja

    Jeżeli chcemy zaplanować wypoczynek nad jeziorem, warto wcześniej poszukać jakiegoś pensjonatu w Internecie, który oferuje tanie i wolne noclegi, akurat wtedy kiedy my planujemy wczasy. Nie musza to być koniecznie dwa tygodnie, może to być również jeden marny weekend, ale ważne że spędzimy go na wspaniałym wypoczynku po za miejsce zamieszkania, a jeszcze ważniejsze ze będziemy mieli kontakt z naturą i dziką przyrodą. Jeziora to nie tylko piękne widoki, to również kąpiele w dozwolonych miejscach oraz łowienie ryb przez zapalonych wędkarzy, zaś dla wyjątkowych pływaków i pasjonatów wody czekają kajaki, łódki oraz jachty do rejsów wodnych. Agroturystyka kwatery nad jeziorami jest tak wysoce rozwinięta, że z pewności nawet na kilka dni przed samym wyjazdem znajdziemy wolne noclegi w wymarzonej miejscowości, jednak pamiętajmy aby wszystko zaplanować i zarezerwować z domu, aby nie szukać pensjonatu na miejscu, bowiem możemy być nie miło rozczarowani brakiem wolnych miejsc, a czas spędzony na miłym wypoczynku będziemy musieli spędzić na poszukiwaniu wolnych kwater, zamiast przyjemnie delektować się jeziorem i świeżym powietrzem. Zaplanujmy przyjemnie weekend nad jeziorem, ale wszystko zorganizujmy wcześniej, aby sam wypoczynek nad jeziorem nie zmącony został szybką organizacją i szukaniem noclegów

    Noclegi w Polsce