Londyńska jasnowidz

CENTRUS - Centrum Usług Sanitarnych Podziel się

  • Published date: Sierpień 24, 2017
  • Modified date: Sierpień 24, 2017
    • Lublin, lubelskie, Poland

Nasza firma zaczęła działalność na rynku w 1989 roku. Na początku działalności zajmowaliśmy się głównie zabiegami dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. I w tego typu zabiegach się wyspecjalizowaliśmy. Z czasem jednak nasz zakres usług został rozszerzony, ze względu na coraz większy wymóg zapewnienia jak najlepszej ochrony sanitarnej budynków.

Obecnie zajmujemy się też, oprócz typowych zabiegów DDD, wdrażaniem systemów zabezpieczeń przed szkodnikami, w ramach GHP - GMP (Dobrej Praktyki Higienicznej), zgodnie z nowymi wymaganiami sanitarnymi.

Oferujemy stały dozór nad obiektem, zabezpieczając go przed szkodnikami i zaopatrujemy w niezbędne produkty myjące i dezynfekujące, by pomoc w utrzymaniu czystości pomieszczeń.


Zawód: dezynfekcja
Ulica i numer lokalu: 1-go Maja 19
Numer telefonu: 81 5345221
Godziny otwarcia: Pon. - Piąt. 09.00-17.00
Adres mailowy: bogdan.hruzewicz@interia.pl
Adres internetowy: www.hruzewicz.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Zostaw komentarz (spam i obraźliwe wiadomości będą usuwane)

Oferta

Dodaj bezpłatną ofertę do skutecznego serwisu ogłoszeniowego

ogloszenia drobne

Twoja oferta będzie dostępna dla setek tysięcy internautów.

Przydatna informacja

    Jeżeli chcemy zaplanować wypoczynek nad jeziorem, warto wcześniej poszukać jakiegoś pensjonatu w Internecie, który oferuje tanie i wolne noclegi, akurat wtedy kiedy my planujemy wczasy. Nie musza to być koniecznie dwa tygodnie, może to być również jeden marny weekend, ale ważne że spędzimy go na wspaniałym wypoczynku po za miejsce zamieszkania, a jeszcze ważniejsze ze będziemy mieli kontakt z naturą i dziką przyrodą. Jeziora to nie tylko piękne widoki, to również kąpiele w dozwolonych miejscach oraz łowienie ryb przez zapalonych wędkarzy, zaś dla wyjątkowych pływaków i pasjonatów wody czekają kajaki, łódki oraz jachty do rejsów wodnych. Agroturystyka kwatery nad jeziorami jest tak wysoce rozwinięta, że z pewności nawet na kilka dni przed samym wyjazdem znajdziemy wolne noclegi w wymarzonej miejscowości, jednak pamiętajmy aby wszystko zaplanować i zarezerwować z domu, aby nie szukać pensjonatu na miejscu, bowiem możemy być nie miło rozczarowani brakiem wolnych miejsc, a czas spędzony na miłym wypoczynku będziemy musieli spędzić na poszukiwaniu wolnych kwater, zamiast przyjemnie delektować się jeziorem i świeżym powietrzem. Zaplanujmy przyjemnie weekend nad jeziorem, ale wszystko zorganizujmy wcześniej, aby sam wypoczynek nad jeziorem nie zmącony został szybką organizacją i szukaniem noclegów

    Noclegi w Polsce