Londyńska jasnowidz

Abc Insekt Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja Podziel się

  • Published date: Sierpień 24, 2017
  • Modified date: Sierpień 24, 2017
    • Białystok, podlaskie, Poland

Działamy na rynku od 1996 roku. Posiadamy doświadczenie oraz odpowiednie środki, aby pozbyć się każdego problemu związanego z uciążliwymi insektami i gryzoniami. Naszą specjalnością jest zwalczanie pluskiew domowych.

Stosujemy tylko sprawdzone bezpieczne preparaty. Gwarantujemy, że po pierwszym oprysku wszystkie pluskwy, które do tej pory gryzły będą martwe. Po drugim zabiegu mieszkanie likwidowane są wszystkie osobniki, które wykluły się z jajek po pierwszej dezynsekcji. Po dwóch zabiegach mieszkanie jest wolne od gryzącego problemu.

Nasza oferta skierowana jest także do firm, od których wymagane jest wdrożenie i prowadzenie programu ochrony przed szkodnikami.

Wszystkie nasze usługi prowadzone są zgodnie z systemem HACCP.


Zawód: deratyzacja
Ulica i numer lokalu: M.C. Skłodowskiej 3
Numer telefonu: 664769061
Adres mailowy: abcinsekto@gmail.com
Adres internetowy: www: abcinsekt.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Zostaw komentarz (spam i obraźliwe wiadomości będą usuwane)

Oferta

Dodaj bezpłatną ofertę do skutecznego serwisu ogłoszeniowego

ogloszenia drobne

Twoja oferta będzie dostępna dla setek tysięcy internautów.

Przydatna informacja

    Jeżeli chcemy zaplanować wypoczynek nad jeziorem, warto wcześniej poszukać jakiegoś pensjonatu w Internecie, który oferuje tanie i wolne noclegi, akurat wtedy kiedy my planujemy wczasy. Nie musza to być koniecznie dwa tygodnie, może to być również jeden marny weekend, ale ważne że spędzimy go na wspaniałym wypoczynku po za miejsce zamieszkania, a jeszcze ważniejsze ze będziemy mieli kontakt z naturą i dziką przyrodą. Jeziora to nie tylko piękne widoki, to również kąpiele w dozwolonych miejscach oraz łowienie ryb przez zapalonych wędkarzy, zaś dla wyjątkowych pływaków i pasjonatów wody czekają kajaki, łódki oraz jachty do rejsów wodnych. Agroturystyka kwatery nad jeziorami jest tak wysoce rozwinięta, że z pewności nawet na kilka dni przed samym wyjazdem znajdziemy wolne noclegi w wymarzonej miejscowości, jednak pamiętajmy aby wszystko zaplanować i zarezerwować z domu, aby nie szukać pensjonatu na miejscu, bowiem możemy być nie miło rozczarowani brakiem wolnych miejsc, a czas spędzony na miłym wypoczynku będziemy musieli spędzić na poszukiwaniu wolnych kwater, zamiast przyjemnie delektować się jeziorem i świeżym powietrzem. Zaplanujmy przyjemnie weekend nad jeziorem, ale wszystko zorganizujmy wcześniej, aby sam wypoczynek nad jeziorem nie zmącony został szybką organizacją i szukaniem noclegów

    Noclegi w Polsce